KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534259
nr 1453 4259
Emil Österman, Mansporträtt. Signerad, daterad 1902. Olja på duk, oramad, 106x122 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:29:39
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)